Квести

+
450 
Від 10 чол. 450грн / чол. У цьому квесті ви будуте шукати: таємні стежки; секретні місця; фотополювання;...
+
400 
У цьому квесті учасники стилизуются під піратів і будуть: збирати дублони, проходячи по реям; шукати чорні...
+
450 
У цьому квесті будуть самі авантюрні завдання.  Ви будете гребти, стріляти, стрибати, тягнути, лазити і все це...

Всім любителям активного відпочинку та пригод заміський клуб «Авантюрист» пропонує взяти участь в захоплюючих квестах.

У нас Ви знайдете квести на будь-який смак

Тут Вам доведеться розгадувати загадки, розшифровувати секретні послання, розшукувати заховані тайники, виконувати екстремальні завдання і багато іншого.

Справжнім авантюристам і шибайголова підійдуть пригодницькі квести. Вам належить проявити всі свої неабиякі здібності, щоб за допомогою ключа, прихованого в головоломках, виявити потаємні місця, необхідні для досягнення головної мети гри.

Детективні квести спеціально призначені для цікавого і незвичайного часу невеликої компанії друзів. Ви спробуєте себе в ролі детективів, які розкривають за допомогою дедуктивного методу злочину, а в квесті «Шпигунські пристрасті» побуваєте в ролі таємних агентів, що обчислюють ворожих шпигунів.

Навчальні квести для дітей дозволяють поєднати оволодіння новими корисними навичками з цікавими пригодами. Наші програми «Школа робинзонов» і «Рятувальники поспішають на допомогу» допоможуть дізнатися, як орієнтуватися на незнайомій місцевості, що робити, якщо заблукав у лісі, як надавати першу медичну допомогу, а також багато іншого, що зробить життя Ваших дітей безпечніше.

Корпоративні квести нададуть Вашим співробітникам можливість не тільки проявити себе і краще пізнати один одного, а й відчути всю повноту життя, випробувавши сильні і незвичайні емоції, а також отримати заряд бадьорості та натхнення. Крім цього, заміський клуб «Авантюрист» приймає заявки на розробку квестів під замовлення. Ми врахуємо всі Ваші побажання!