Ресторан

+
235 
вихід 250г. черрі, перепелині яйця, креветки, лист салату, пармезан, крутони, соус цезар
+
189 
вихід 250г. черрі, перепелині яйця, куряче філе гриль, лист салату, пармезан, крутони, соус цезар
+
235 
вихід 250г. черрі, перепелині яйця, лосось, лист салату, пармезан, крутони, соус цезар
+
275 
вихід 150/90г
+
325 
Середземноморський сніданок . Інгредієнти: огірки, фета, хліб 7 злаків : рецепти з фото Інгредієнти: огірок – 1/5...
+
350 
з телячої вирізки вихід 220/30г.
+
86 
вихід 150г.
+
500 
Починати трапезу покладається з порції салату, за нею йдуть різноманітні закуски: м'які молочні сири, оливки і...

Ресторан з видом на затоку Десни!

Запрошуємо Вас відпочити у наш панорамний ресторан з видом на затоку Десни.

Вдале розташування комплексу «Авантюрист» на мальовничому півострові, що омивається затоками річки Десна, надає гостям широкий вибір пасивних і активних видів відпочинку. Можете бути впевнені, що кожен знайде собі заняття до душі, а співробітники комплексу зроблять все можливе, щоб відпочинок в «Авантюрист» Вам запам’ятався, і Ви захотіли повернутися ще багато разів.

Ресторан, площею 127 кв.м, може легко розмістити 70 гостей. Використовуються як круглі банкетні, так і квадратні столи. Інтер’єр ресторану поєднує в собі атмосферу урочистості і домашнього затишку. У ресторані Ви зможете скуштувати страви традиційної української та класичної світової кухні. А якщо Вам захочеться спробувати щось незвичайне, то спеціально для Вас шеф-кухар ресторану приготує унікальні страви авторської кухні. Гості ресторану також можуть розташуватися на затишній літній площадці поруч з басейном. Тепла, дружня атмосфера та смачні страви зроблять ваш відпочинок по-справжньому комфортним.
Заміський клуб «Авантюрист» – це якраз те ідеальне місце, де можна чудово провести час всією сім’єю або з друзями. Наш ресторанно-розважальний комплекс знаходиться всього у 20 км від Києва. Дістатися до нас можна як на автомобілі, так і громадським транспортом. Вдале розташування комплексу «Авантюрист» на мальовничому півострові, що омивається затоками річки Десна, надає гостям широкий вибір пасивних і активних видів відпочинку. Можете бути впевнені, що кожен знайде собі заняття до душі, а співробітники комплексу зроблять все можливе, щоб відпочинок в «Авантюрист» Вам запам’ятався, і Ви захотіли повернутися ще багато разів.