2016
Рік відкриття заміського клубу Авантюрист
більш ніж
650 000
клієнтів за весь час роботи клубу

72%
наших клієнтів повертаються до нас знову і стали нашими постійними клієнтами
Більш ніж
400
івентів за рікЗаміський комплекс «Авантюрист» запрошує Вас відпочити під Києвом!

Після напруженого робочого тижня і міської метушні, так хочеться відпочити душею та тілом на природі, щоб набратися сил й отримати заряд позитивних емоцій. Заміський комплекс «Авантюрист» – це якраз те ідеальне місце, де можна чудово провести час всією сім’єю або з друзями. Наш ресторанно-розважальний комплекс знаходиться всього у 20 км від Києва. Дістатися до нас можна як на автомобілі, так і громадським транспортом.

Вдале розташування комплексу «Авантюрист» на мальовничому півострові, що омивається затоками річки Десна, надає гостям широкий вибір пасивних і активних видів відпочинку. Можете бути впевнені, що кожен знайде собі заняття до душі, а співробітники комплексу зроблять все можливе, щоб відпочинок в «Авантюрист» Вам запам’ятався, і Ви захотіли повернутися ще багато разів.

Що може бути краще, ніж полежати на сонечку та скупатися в басейні або річці в спекотний день? На літньому майданчику нашого ЕКО-комплексу для гостей працює відкритий басейн c новітньою системою очищення води. Можна спокійно відпочити з сім’єю на комфортних шезлонгах, або ж провести гучну вечірку біля басейну. Середня температура води в нашому басейні 22 – 24 С, глибина 1,5 м, довжина 18 м. А для самих маленьких наших гостей працює дитячий басейн.