Лазня

Лазня на березі Десни

Запрошуємо відвідати нашу лазню на дровах, яка знаходиться на території ресторанного комплексу «Авантюрист».

У лазні тіло піддається впливу гарячого повітря, яке має підвищену вологість протягом короткого періоду часу, і низьких температур, коли тіло охолоджується холодною водою і повітрям. Лазня у Києві на території заміського комплексу «Авантюрист» однаково очищає тіло і душу. Під впливом тепла пори розширюються, а з поту видаляються шкідливі продукти життєдіяльності.

Шкіра стає ідеально гладкою, очищеною, шовковистою, м'якою і красивою. Пара, що утворюється при обливанні розпечених каменів водою, сприятливо іонізує повітря, що знімає перевтому, нервозність та тривогу. Під впливом високої температури судини розширюються, внаслідок чого артеріальний тиск стабілізується. Після сауни проходять нервові недуги, такі як болі в шлунку, безсоння, прискорене серцебиття.

Перевага лазні в тому, що вона викликає сильний тепловий удар для тіла – спочатку дуже гарячий, потім дуже холодний (охолодження), і так по черзі не менше 2-3 разів. Цей процес змушує природні захисні сили організму реагувати. Тут ви розслабитесь, знімете стрес і відчуєте заспокійливу, знеболюючу дію тепла.

Ми пропонуємо нашим гостям чудовий відпочинок у лазні на березі Десни. Наша унікальна зона відпочинку оснащена великою залою для відпочинку, душем та парною на дровах. На вулиці розташована купіль, яка дозволить відчути небувалий сплеск відчуттів від переходу з парної до крижаної води. Нашим клієнтам доступний пірс, який обладнано для максимального комфорту. Така багата пропозиція дає можливість кожному знайти потрібну послугу.

Окрім лазні на сайті avanturist.kiev.ua представлені такі послуги:

  • риболовля;
  • квести;
  • сплав на каное;
  • прогулянка на човні;
  • басейн.

Миті, проведені в зоні тепла, заспокійливої музики та компанії друзів, підготують вас до подальшої подорожі у філософію готелю, що розкинувся на березі Десни. Щоб усі гості були задоволені, ми пропонуємо можливість замовити їжу та напої прямо до лазні. Це дозволить зробити відпочинок комплексним та незабутнім.