Бронювання

При обранні послуги клікайте на кнопку «Додати у кошик». Проходите процедуру оплати та зазначаете умову «Замовлення по телефону» — таким чином Ви створюєте Заявку-бронювання по телефону.
Після отримання Заявки Вам зателефонує менеджер Aventurier щоб уточнити, чи всі введені дані є дійсними та підтвердить бронювання. Обрана послуга чекатиме в обрані Вами дату та години.

У випадку, якщо у Вас виникли додаткові питання по бронюванню, звертайтесь за номерами:

095 275-20-40

Замовлення кетерингу, організація корпоративів, семінарів, весілля та днів народження за номером 050 315-69-49, ресторан за номером 050 469-23-22

Оплата

Оплатити на місці (лише на території клубу)
Кредитна картка. Ви можете оплатити своє замовлення карткою VIsa або Master Card, коли замовлення розміщується в нашому магазині або безпосередньо в клубі. У менеджера є термінал.
Оплата по квитанції. Для оплати слід роздрукувати та оплатити квитанцію у відділенні банку, а потім надіслати нам скановану копію отриманого платіжного документа на наш електронну адресу
Безготівкові розрахунки (рахунок-фактури). Цей спосіб найкращий для організацій. Ви робите замовлення, роздруковуєте отриманий рахунок, оплачуєте його та зв’язуєтесь з нами.
Оплата через мобільний телефон (QR)