Човнова станція

+
1200 
30 хвилин врожай по затоці річки Десна. Мінімальна вартість прогулянки - 500 гривень для групи 4-5 чол
+
2000 
Прогулянка на катері Traker V16, motor Merkury 80 сил, попередній запис, місткість до 4-5 чоловік (60 хв. без віражів)
+
15000 
Планируйте лето в «Авантюристе» уже сейчас! Старт від заміського клубу «Авантюрист» і назад, оренда каное,...
15000 
Немає у наявності
Старт від заміського клубу «Авантюрист» і назад, оренда каное, екіпірування (шолом, жилет), супровід...

Тим, кому нудний пасивний відпочинок, пропонуємо спробувати свої сили в сплаві на каное, байдарці або катамарані. 

В останні роки зріс інтерес до веслування на каное як до дешевого виду активного туризму. Створено безліч компаній, що пропонують як повну організацію походів на каное, так і оренду каяків. Човнова станція у Києві на території заміського комплексу «Авантюрист» пропонує широкий спектр послуг для активного відпочинку на воді. Організація сплаву на байдарках проводиться за участі досвідчених інструкторів, які допоможуть зробити відпочинок безпечним та повним яскравих емоцій. 

Комплексна організація активного відпочинку на річці Десна – це дуже зручне рішення, особливо для тих, кому не хочеться турбуватися про те, як дістатися до машин, де переночувати, як спланувати маршрут, що робити з багажем і припасами. Також це хороша пропозиція для людей, які ніколи не тримали весла в руках, і безумовно виграють від підготовки до каякінгу та постійної присутності кваліфікованого персоналу. В організованих походах на каное від команди готелю «Авантюрист» продумана та спланована кожна деталь: маршрут, стоянка, кемпінг, багаття, сміття, транспортування багажу, страховка тощо. Тут кожен знайде щось для себе, в описі кожної байдаркової прогулянки вказано її програму та інформацію про ціну – ціна вказана на людину. 

Доступні варіанти організованих поїздок:

  • походи на байдарках вихідного дня;
  • щотижневі прогулянки на байдарках;
  • походи на байдарках компанії.

Походи на байдарках вихідного дня – найпопулярніші, за рахунок короткої дистанції, що не вимагає відпустки, заїзд у п'ятницю після роботи, вирушаємо у суботу та неділю, залежно від дати, можна вибрати з маршрутів різної складності та спец. варіанти, призначені, наприклад, для сімей з дітьми або лише для дорослих.

Щотижневі прогулянки на байдарках – цікава ідея відпочинку для всієї родини щотижня. Є ще походи на байдарках компанії – за спеціальним запитом для досить великої групи ми можемо організувати похід на байдарках у будь-який час.

Проста форма бронювання на сайті avanturist.kiev.ua – ви обираєте дату і човен, що вас цікавить, бронюєте, отримуєте підтвердження бронювання, вносите передоплату і приїжджаєте до нашої станції.


Катамаран, 60 хв, 2-місний / 4-місний

200,00

Човен, 60 хв, 3-місна / 5-місцева

200,00

Каное, 60 хв

200,00

Sup-борд 30 хв

200,00

Втрата весла або його пошкодження / знищення

1200,00

Прогулянка на катері Traker V16, motor Merkury 80 сил, попередній запис, місткість до 4-5 чоловік (60 хв. Без екстрим врожай)

2000,00

30 хвилин врожай по затоці річки Десна. Мінімальна вартість прогулянки - 500 гривень для групи 4-5 чол

1200,00

Паркувальне місце для катера в зимню пору

2000,00

Паркувальне місце для катера в літню пору

800,00

Також заміський комплекс «Авантюрист» пропонує паркувальні місця для катерів (парковка з навісним тентом, а так само на причалі). Наш комплекс знаходиться на березі затоки Десни, з зручним спуском для катерів. Автостоянка з цілодобовою охороною територія. Тому Ви можете бути повністю впевнені в безпеці Вашого судна.