Квести

+
550 
Від 10 чол. 450грн / чол. У цьому квесті ви будуте шукати: таємні стежки; секретні місця; фотополювання;...
+
500 
У цьому квесті учасники стилизуются під піратів і будуть: збирати дублони, проходячи по реям; шукати чорні...
+
550 
У цьому квесті будуть самі авантюрні завдання.  Ви будете гребти, стріляти, стрибати, тягнути, лазити і все...

Всім любителям активного відпочинку та пригод заміський клуб «Авантюрист» пропонує взяти участь в захоплюючих квестах.

У нас Ви знайдете квести на будь-який смак

Активні рухливі ігри, засновані на пошуку відповідей та розгадуванні загадок стають популярними не тільки серед дітей, а й серед дорослих. Стилізована розвага допоможе додати веселощів у святкування іменин або зробити більш дружньою команду на корпоративні. Квести у Києві на базі заміського комплексу «Авантюрист» – це яскрава тематична гра, що стане візитівкою вашого свята.

Ви можете бути впевнені, що квест від нашої команди івент-менеджерів стане яскравою подією для вас та ваших дітей. Якщо ми підготуємо вам гру, ви отримаєте повністю спеціалізований сервіс. Ми пишаємося тим, що ніколи не використовуємо той самий сценарій. Ми почнемо планувати веселощі з ретельного аналізу мети гри та ефектів, яких ви хочете досягти.

Часто квести проводяться у якості допоміжної розваги під час комплексного відпочинку окремої родини чи компанії. Наш заміський комплекс надає послуги в організації будь-яких свят чи корпоративів, тому кількість гостей на святі залежить тільки від бажання клієнта. На сайті avanturist.kiev.ua ви знайдете повний спектр пропозицій від нашого заміського комплексу. 

Ми можемо організувати:

  • приватні святкування (весілля, іменини);
  • бізнесові події (конференції, семінари, корпоративи);
  • комплексний відпочинок на вихідні чи свята (риболовля, кейтеринг, лазня, сплав на каное).

У квесті стабільність гри надзвичайно важлива для нас. Ми знаємо, що це результат добре підготовленого сценарію, продуманих завдань, ефективної організації та чітких правил. У нас справді багатий досвід у сфері організації ігор – і ми раді їм поділитись. Ми звернемо увагу на різні елементи вашого плану, підкажемо, які ризиковані, і як поліпшити хід заходу.

Жоден від учасників не чекає на те, що на нього чекає під час гри. Все може бути частиною сюжету або важливим реквізитом. Пильність та рефлекси мають велике значення. Загальна мета, підкріплена конкуренцією та нестачею часу, є найкращою формою мобілізації всіх наших сірих клітин та м'язової сили. Від моря до гір, зі сходу на захід, кожне місце у наших очах є картою скарбів. Ви просто маєте поставити свої завдання на ній.

Декілька годин або 15 хвилин – Ви самі вирішуєте, як квест поширюватиметься у часі. Це поєднання науки історії, географії, топографії, логістики, комунікації, дедукції та спорту в одному.