Мотузковий парк

Мотузковий парк

Ще один вид популярного відпочинку, який Ви можете знайти на території заміського комплексу «Авантюрист» - мотузковий парк.

Мотузковий парк у Києві на території заміського комплексу «Авантюрист» – це професійно підготовані майданчики різного рівня складності. Наші гості знайдуть тут переходи та канатні спуски для дітей різного віку та дорослих. Мотузки, прикріплені до верхівок дерев, дозволяють вправлятися в спритності, координації та насолоджуватися краєвидами прекрасної річки Десна з абсолютно іншого ракурсу. Мотузковим парком можуть сміливо користуватися цілими сім’ями.

Якщо ви подорожуєте з дитиною, яка любить атракціони, мріє побувати у мотузковому парку, і хочете, щоб це була для нього незабутня подорож, то готель «Авантюрист» – ідеальне місце для Вас! З нами ви проведете особливі дні, які дозволять вам відпочити – засмагати біля басейну чи на березі річки, активно рухатись в мотузковому парку, відпочити в лазні та відвідати вело прогулянки. Мотузковий парк в готелі – один з атракціонів, який приваблює до нас багатьох людей. Наші гості мають можливість побувати високо між верхівками дерев і спостерігати за світом з цієї раніше невідомої точки. На щастя, завдяки нашим старанням, кожен може скористатися цією унікальною можливістю – і водночас чудово провести час! Підйом та спуски канатними лабіринтами стануть чудовою розвагою як для найменших, так і для трохи старших гостей готелю.

На сайті комплексу avanturist.kiev.ua ви знайдете більше пропозицій для активного відпочинку:

  • велосипедні прогулянки;
  • катання на човні;
  • сплав на каное;
  • екскурсії;
  • квести.

У парку є різні маршрути, адаптовані під навички учасників, і кілька спусків. Залежно від вашої майстерності, сміливості та зросту ви зможете вибрати один із маршрутів канатної траси. Вони відрізняються рівнем складності, віддаленістю від землі та часом, необхідним для проходження маршруту. Нагородою за проходження маршруту є великі емоції під час захоплюючого спуску та безцінні спогади. З міркувань безпеки парк не можна відвідувати під час дощу та на слизьких поверхнях. Під час кожного переходу наш інструктор стежить за безпекою сміливців.