Сплав на каное

15000 
Немає у наявності
Старт від заміського клубу «Авантюрист» і назад, оренда каное, екіпірування (шолом, жилет), супровід...

Сплав на каное, байдарці або катамарані. Планируйте лето в «Авантюристе» уже сейчас!

Запрошуємо вас у світ розваг на фоні звивистих річок та зелених лісів України. Сплав на каное у Києві – популярний вид розваг на вихідні. Саме тому готель «Авантюрист» пропонує комплексний підхід до організації даного типу активного відпочинку. 

Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб організовані нами сплави приносили Вам позитивні та незабутні враження. Ми гарантуємо професійне обслуговування та турботу персоналу – ви можете покластися на наш досвід.

Ми пропонуємо одноденні, вихідні, щотижневі, організовані чи «індивідуальні» поїздки відповідно до побажань наших гостей. Ми також пропонуємо оренду каное та човна, допомогу в плануванні поїздки. У нашому арсеналі найкращі поліетиленові та поліефірні каное на 1-4 особи для рекреаційного туризму.

Наш заміський комплекс знаходиться на березі річки Десна. Тут ми надаємо розміщення готелі, послуги кейтерингу, можливість спробувати страви від шеф-кухаря нашого ресторану та багато інших послуг. Ознайомитися з повним каталогом пропозицій ви можете на сайті avanturist.kiev.ua.

Сплав на каное у Києві на базі комплексу «Авантюрист» для всіх – початківців та професіоналів. Відкрийте для себе найкрасивіші байдаркові маршрути із нами. Щороку тисячі байдарочників відвідують ці чудові краї, магія яких змушує їх повертатися сюди знову. Приєднуйся до них!

На базі заміського комплексу ми проводимо:

  • весілля, дні народження, ювілеї;
  • квести та інтерактивні ігри;
  • конференції та семінари;
  • виїзні фуршети та бенкети.

Ми досвідчена та активна команда, у нас є необхідна кваліфікація, а також сотні ідей та перевірених туристичних програм. Нашими послугами користувалися тисячі задоволених клієнтів. 

Ми надаємо послуги професійно, націлені на розвиток та покращення якості наших послуг. У нас є парк кращих каное та човнів для рекреаційного туризму. 

Ми працюємо комплексно та гнучко. Пропонуємо широкий спектр послуг та варіантів на вибір. Будемо раді підготувати індивідуальну програму для ваших потреб. 

Наша команда захоплена каяками, велосипедами та активним відпочинком. Ми залучені до реалізації кожної програми, у нас є необхідна кваліфікація, ми любимо нові виклики.