Велопрогулянки

300 
Немає у наявності
Літо - ідеальний час для велопрогулянок.  Велосипед - це не тільки приємне дозвілля, а й величезна користь...

Вело прогулянки в клубі "Авантюрист"

Досліджуйте мальовничу природу на двох колесах! Незалежно від типу велосипеда і темпу, в якому ви їдете, ясно одне: вело прогулянки у Києві на території заміського комплексу «Авантюрист» корисні для тіла, розуму та духу. В нашому центрі доступна густа мережа велосипедних доріжок, яка поєднує в собі велику різноманітністю ландшафтів. Маршрути проходять найкрасивішими місцями: вздовж Десни та через ліс. Доступні як довгі багатогодинні маршрути, так і короткі одиночні ділянки.

Пропозиція заміського комплексу «Авантюрист» для велосипедистів майже така багата, як і природа нашого регіону. Через ліси та первоздані скелі, через стежки та пологі пагорби – гарантують задоволення велосипедистів різного віку та навичок. Якась таємнича сила тягне вас за межі міста. Раптом ви опиняєтеся на природі в яскравому шоломі та велосипедних штанях. Пальці сверблять, голова спокійна. Свіже повітря ніжно обдуває обличчя, а аромат закуски, що очікує в ресторані готелю «Авантюрист», приємно пестить ніздрі. Бруд та бризки гравію з-під шин. І на губах давно широка посмішка. 

Ми втілюємо мрії в життя! Природа навколо нашого заміського комплексу для велосипедистів пропонує різноманітну мережу маршрутів на найвибагливіший смак. Незалежно від маршруту, яким ви подорожуєте, ви завжди знайдете можливість познайомитися зі смачною кухнею від нашого шеф-кухаря і скористатися комплексною пропозицією розміщення, адаптованою до потреб гостей різного віку.

Окрім організації свят, на сайті компанії avanturist.kiev.ua ви знайдете такі послуги як:

  • риболовля;
  • сплав на каное;
  • лазня;
  • басейн;
  • екскурсії.

Комплексна пропозиція готелю дозволяє незабутньо відсвяткувати іменини, весілля, провести корпоратив або влаштувати конференцію. На території комплексу є усі необхідні умови для активного відпочинку з дітьми у будь-яку пору року. Завдяки великій кількості послуг та розваг, кожен гість нашого комплексу залишається задоволеним.


Є розроблений маршрут велопрогулянок уздовж Десни.
Прокат велосипеда - 200 грн / год
Дитячий велосипед - 100 грн / год