Календарні свята

+
3000 
Приготуйтеся відкрити Новий рік в стилі голлівудської вечірки, де кожен момент - це справжня подія! Ласкаво...

Все більше людей прагнуть проводити календарні свята у Києві на території комфортного заміського комплексу «Авантюрист». Готельна індустрія виправдовує ці очікування і готує для потенційних клієнтів безліч пропозицій відпочинку. 

За загальним визнанням, календарні традиції в Україні досить глибоко вкоренилися. Більшість святкувань присвячені сімейним зустрічам та відпочинку з близькими. Однак для багатьох це період напруженої роботи, пов'язаної з підготовкою до святкування та застіллям, а нерідко і з обслуговуванням численних гостей. Ви маєте нагоду провести цей час у по-справжньому святковій атмосфері та поєднати святкування з повним відпочинком. Обов’язково варто розглянути варіант виїзду на свята до заміського комплексу, де персонал подбає про святкову атмосферу. Для зайнятих людей, яким не вистачає часу на ретельну підготовку до свят, для тих, хто втомлюється від приготувань на кухні, а також для самотніх людей відпочинок поза домом – ідеальний варіант.

Календарні свята у Києві на території комплексу «Авантюрист» організовані з великою увагою до деталей. Зали естетично оформлені, персонал професійно підготований до зустрічі як вітчизняних, так і іноземних гостей. У ресторанах готелю подають смачні страви та частування від шеф-кухаря.

На сайті avanturist.kiev.ua ви можете ознайомитись з доступними пропозиціями, які включають:

  • риболовлю;
  • велосипедні прогулянки;
  • екскурсії;
  • сплав на каное;
  • прогулянки на човнах;
  • квести та активні спортивні розваги.

Наш готель пропонує своїм гостям святкові пакети: проживання на певний період, як правило, не менше трьох ночей. В рамках такого пакету ми надаємо різні розваги, наприклад, квести, виступи запрошених музикантів та багато іншого. Наші гості також можуть розраховувати на додаткове розслаблення у вигляді розслаблюючих процедур, можливість використання сауни, басейну чи прогулянки на природі. Варто розглянути цей варіант і подарувати собі свято своєї мрії: без утомливих приготувань і годин, проведених на кухні, а у святковій обстановці і з можливістю повного розслаблення.