Проведення заходів під ключ

1 
Немає у наявності
Alcozar в Aventurier – це  формат вечірки! Смачно, активно, яскраво - те, що треба! Що таке Alcozar?...
+
800 
Alcozar в Aventurier – це  формат вечірки! Смачно, активно, яскраво - те, що треба! Що таке Alcozar?...
+
150 
Alcozar в Aventurier – це  формат вечірки! Смачно, активно, яскраво - те, що треба! Що таке Alcozar?...
Зв'яжіться з нами за ціною

Від першого планування до останнього гостя ми подбаємо про те, щоб ваш святковий захід був унікальним. Наша команда з проведення заходів під ключ у Києві на території заміського комплексу «Авантюрист» створена завдяки пристрасті до того, що ми робимо, та досвіду, який ми накопичили, організовуючи корпоративні заходи та випадкові вечірки протягом багатьох років.

Наша спеціалізація – унікальні індивідуальні заходи, тому що у відповідь на потреби клієнта ми взяли на себе весь процес створення заходу, адже ми хочемо, щоб організація заходів завжди була на найвищому рівні. Комплексна організація урочистостей, банкетів, інтеграційних заходів дозволяє точно налаштувати кожен елемент, з якого складається весь проєкт, і в результаті досягти неймовірного ефекту.

Особливості event-менеджерів комплексу «Авантюрист»:

  • ми є безпосереднім виконавцем багатьох послуг, пов'язаних із проведенням корпоративних заходів;
  • ми пропонуємо конкретні рішення, які ви можете знайти на сайті avanturist.kiev.ua;
  • у нас є резервне технічне обладнання (звукова система, світло, сцена);
  • пропонуємо авторські тематичні заходи - кожну програму ми створили з нуля;
  • ми керуємо артистами та підтримуємо прямі контакти з артистами, музикантами, артистами кабаре

Як організатор корпоративних заходів ми орієнтуємося на підбір професіоналів, тому кожна людина, яка працює з нами, є фахівцем у галузі. Поєднання досвіду багатьох людей, від технологів, імпресаріо до персоналу, перетворює організацію заходів для компаній на насолоду для нас.

Нам вже довіряють багато клієнтів. Ми мали можливість організувати заходи для клієнтів з таких галузей, як: фармацевтика, логістика, енергетика, водопостачання та медицина. Як досвідчена івент-команда та організатор заходів, ми присутні на курсах навчання, тимбілдингових поїздках, банкетах, пікніках та конференціях. Ми створюємо події для вас, тому завжди дбаємо про контакт з клієнтом та його бачення!