Спортивні майданчики

У заміському клубі «Авантюрист» навіть найзапекліший спортсмен знайде для себе заняття.

Здоровий спосіб життя дуже популярний серед гостей заміського комплексу «Авантюрист». Ми все більше усвідомлюємо, що спорт має великий вплив на наше життя. Якщо ви цінуєте активний відпочинок, у нас є корисна інформація – наші спортивні споруди дозволять вам займатися на свіжому повітрі, не залишаючи території готелю. Для наших гостей ми підготували спеціально обладнані місця для продуктивних занять спортом. Якщо погода не дозволяє займатися на свіжому повітрі, завітайте в наш добре обладнаний фітнес-зал, де ви знайдете безліч різноманітних тренажерів.

Спорт на свіжому повітрі не тільки чудово впливає на зовнішній вигляд, а й на фізичне та психічне здоров’я. Вправи на березі річки сприяють підвищенню імунітету, покращенню функції легенів та загального стану організму. Однак на цьому позитивний вплив на наше здоров’я не закінчується. Регулярні тренування протидіють серцевим захворюванням, діабету та остеопорозу.

Не всі спортивні майданчики у Києві правильно обладнані та відповідають європейським нормам. Наш готель дбає про правильне покриття та супутню інфраструктуру, адже без них не може бути й мови про якісне тренування чи розслаблення. Пропонуємо спортивний майданчик зі штучним покриттям, освітленим. Готель з'єднаний з сучасним спортивним комплексом, що забезпечує ідеальні умови для активних людей. Він задовольнить потреби як окремих аматорів, так і цілих професійних спортивних клубів.

Заміський комплекс «Авантюрист» пропонує гостям отримати максимальну користь від перебування в оточенні мальовничої природи та річки. З метою оздоровлення та проведення активного відпочинку ви можете обрати одну з популярних послуг готелю:

  • риболовля;
  • сплав на каное;
  • велосипедні прогулянки;
  • мотузковий парк;
  • басейн;
  • лазня.

Такий широкий спектр оздоровчих послуг у поєднанні з вишуканими стравами з власного ресторану дозволить провести незабутній відпочинок з родиною чи колегами. 

футбольне поле / до 60 хв

200,00

футбольне поле / до 60 хв (від 6 чол. - 50 грн. / чол.)

300 і більше

баскетбольне поле / до 60 хв

200,00

баскетбольне поле / до 60 хв (від 6 чол. - 50 грн. / чол.)

300 і більше

тенісне поле без ракеток / до 60 хв. Ціна за корт

200,00

тролів (на одну людину один маршрут)

200,00

стрільба з лука / 10 стріл

200,00

стрілянина арбалета / 10 стріл

200,00

стрільба з гвинтівки / 10 пострілів

200,00

набір для хокею на траві (ключки та м'ячі)

200,00