День народження

+
1300 
Вартість від 1500 грн. на людину. Холодні закуски, салати, гарячі закуски, основні страви, гарніри, Б.А напої...
+
1000 
Вартість від 1000 грн. на людину. Холодні закуски, салати, гарячі закуски, основні страви, гарніри, Б.А напої...
Зв'яжіться з нами за ціною
Еко бенкет. Холодні закуски, салати, гарячі закуски, основні страви, гарніри, Б.А напої Ви маєте можливість...

Заміський комплекс “Авантюрист” – це відмінне місце, де можна яскраво і незабутньо відзначити день народження або ювілей.

Відсвяткувати день народження за Києвом буде відмінним приводом вибратися з міста і провести час в затишній і святковій атмосфері серед чистої природи з близькими людьми.

День народження – дуже важливий день у році для кожного. Замість того, щоб запрошувати до себе гостей і самостійно готувати всі розваги, закуски, страви та інше, варто заощадити та влаштувати чудову вечірку в ресторані «Авантюрист».

День народження у Києві – надзвичайно широке питання. Кожна вечірка – чудовий привід для сімейного зібрання та запрошення найближчих друзів. Вибір правильного місця вимагає ретельного пошуку місця, роздумів і належного аналізу пропозицій. Обов’язково потрібно враховувати вік іменинника, вік учасників заходу, очікування та кількість гостей. Розташування кімнати для іменин теж вкрай важливе питання. «Авантюрист» — чудове місце з мінімалістськими, але елегантними номерами та надзвичайним рестораном. Сучасний дизайн створює фантастичну атмосферу, яка сприяє організації феноменальних вечірок, не тільки весіль, а й днів народжень.

Якщо ви хочете незабутню вечірку, обов’язково перегляньте пропозицію заміського комплексу на сайті avanturist.kiev.ua. Окрім красивого сучасного інтер’єру, це місце гарантує безтурботне та незабутнє святкування. Організатори можуть надати свої пропозиції щодо харчування, кількості людей, декору та будь-яких додаткових опцій.

День народження у Києві на території комплексу «Авантюрист» включатиме:

  • особливий святковий декор;
  • дбайливе обслуговування;
  • смачні страви від шеф-кухаря;
  • яскраві розваги, фотозони та конкурси за бажанням клієнта.

Готель пропонує багато цікавих та активних розваг, про які мріють сотні людей. Однак, враховуючи, що більшість днів народження проходить у вихідні, варто бронювати номер заздалегідь.

«Авантюрист» – це ідеальне розташування, яке ідеально поєднає запрошених гостей з центру Києва, з навколишніх міст, а також гостей з-за кордону, які прилетять в аеропорт. Наш комплекс пропонує влаштувати день народження в ресторані або в спеціально облаштованих конференц-залах, які допоможуть зручно розташувати велику кількість гостей.

Знижки для іменинників 20%

Послуги які можуть добрати:

  •  Харчування 1200 грн. на гостя 
  •  Проживання в будиночках 2000 або 2500 (стоїть окремо або таунхаус) 
  •  Активності (басейн, квест, човнова станція, лучний тир)