Семінари та конференції

+
1300 
Вартість від 1500 грн. на людину. Холодні закуски, салати, гарячі закуски, основні страви, гарніри, Б.А напої...
+
1000 
Вартість від 1000 грн. на людину. Холодні закуски, салати, гарячі закуски, основні страви, гарніри, Б.А напої...
Зв'яжіться з нами за ціною
Еко бенкет. Холодні закуски, салати, гарячі закуски, основні страви, гарніри, Б.А напої Ви маєте можливість...
+
200 
Вартість від 200 грн. на гостя  кава/чай, фірмовий круасан Aventurier (шинка, сир, лист салату, круасан,...

Заміський комплекс «Авантюрист» пропонує для користування сучасні конференц-зали, оснащені мультимедійним обладнанням і дуже швидким Wi-Fi-з'єднанням. Функціональність конференц-залів дозволяє використовувати ряд технічних рішень, поєднуючи продумане облаштування та турботу про комфорт. Правильно підібраний конференц-зал або бенкетний зал – одна з основ успіху. Саме тут відбуваються важливі ділові зустрічі та урочисті заходи, які часто впливають на імідж компанії. Надзвичайно важливо, щоб простір, де проводяться подібні зустрічі, був підготовлений на найвищому рівні, з професійним обладнанням та оригінальною атмосферою.

Семінари та конференції у Києві на території комплексу «Авантюрист» – гарантія ідеального свята в офіційному форматі. Ми організуємо семінари, вечерю в поєднанні з інтеграційними розвагами або незвичайними шоу та розважальними елементами, повною мірою залучаючись від підготовки пропозиції, через координацію, до закриття проєкту.

Конференц-зали доповнює фоє, яке завдяки з’єднанню з кімнатою створює великий вільний простір. Додатковою перевагою фоє є можливість введення автомобіля або великогабаритного обладнання в кімнату. Входи до фойє розташовані збоку від просторого залу, який може виконувати роль додаткового фоє, що дає можливість організації невеликих виставок.

У якості додаткових послуг на сайті avanturist.kiev.ua ви можете замовити:

  • фуршети;
  • пікніки;
  • квести;
  • екскурсії;
  • велопрогулянки.

Ваш пошук місця для проведення конференції щойно завершився. В заміському комплексі «Авантюрист» ви знайдете все необхідне для успішної ділової зустрічі. Наші конференц-зали мають різні розміри, завдяки чому залежно від потреб наших гостей ми можемо підготувати будь-який захід. Все це у зручному місці, недалеко від Києва.

Всі конференції біля озера відбуваються спокійно та гладко. Це тому, що далеко від шуму і метушні великого міста ви зможете приймати точні та об'єктивні рішення між діловими зустрічами, відпочиваючи в нашому готелі або в красивому лісовому оточенні.