Корпоратив по-норвезькі

Наведіть на картинку для збільшення
В наявності
2500 
Задати питання
Ціни в баллах: 2500 баллів
+
Наші переваги
  • — швидка оплата 
  • — SMS повідомлення з бронюванням 
  • — Повернення та заміна 
  • — Різні способи оплати, розсрочка 
  • — Велика площа клубу 
Способи оплати

Подробиці

Норвегія з її прекрасними засніженими просторами - одне з найкращих місць на Землі, щоб відчути атмосферу новорічної казки.☃️

Якщо ви хочете провести корпоратив по-норвезькі, то кращого місця, ніж заміський комплекс "Авантюрист", вам знайти буде складно. Уявіть, що ви приїхали в Маленьку Норвегію, де вас оточать природна тиша, спокій і відокремленість від чужих очей. 

Бездоганний стіл з грамотно складеним меню на норвезький манер, затишний ресторан, що вміщує всіх ваших гостей, будь їх хоч 15, хоч 80; скандинавські музичні мотиви, норвезькі саги у виконанні кавер-гурту, - все це підкреслить торжество і занурить вас у відчуття короткої, але яскравої подорожі. 

Дійсно, лише 25 хвилин від Києва, і ви в гостях у символу норвезького Нового року стародавнього гнома Юль Томтена (у Норвегії він носить прізвисько Юленіссен), якому служать давно знайомі нам персонажі - гноми Піксі в червоних ковпачках. 

А ще у нас для вас є й додаткові послуги: 

✅ барабанний тімбілдинг

✅ бо норвезький квест "Нові землі"

✅ розпивання пива з рога, як стародавні вікінги

✅ фотозона в норвезькому стилі для селфі на довгу пам'ять

✅ аквагрим для тих, хто хоче яскравих фарб 

✅ діджей, конкурси та вікторини

 Приїжджайте в "Авантюрист", підніміть келихи з шампанським та привітайте один одного фразою "God Jul!" (Гуд Йоль!), як це роблять норвежці в Новий рік. 

☎️ Замовляйте квести, ресторан і будиночки для відпочинку за телефоном: +380 50 315 69 49. Встигніть скористатися знижкою за завчасне замовлення корпоративу. 

Також купують Також купують